2019-2020 Yılı Viessmann Servis Ayrıcalığını Siz De Yaşayın

Kombi tercihinizi dünyanın kabul ettiği kaliteyi seçerek en doğru şekilde yaptınız. Bundan sonrası ise, size yıllarca aynı kalitede hizmet vermesi için periyodik aralıklarla Viessmann servis güvencesi ile bakımlarını yaptırarak güvenle kullanmak kalıyor. Servis ücretlerinin yüksekliğinden yakınan ve bu nedenle cihazlarının bakımlarını yaptırmayan, ya da kulaktan dolma bilgilerle kendi yapmaya kalkışarak risk alan kullanıcılar için 2019-2020 yılı sezon servis ücretlerini 50 ₺, standart kombi bakım ücretleri ne kadar diye sorarsanız; fiyatı 100 ₺ , yoğuşmalı kombi bakım ücreti ne kadar diye sorarsanız ; fiyatı 120 ₺ dir. Bu  tüm kış güvenle kullanacağınız kombilerinizin bakımlarını yaptırmış olacaksınız.

Konusunda uzman ve tüm mesleki eğitimlerini tamamlamış tecrübeli elemanlarımız tarafından verilecek servis hizmeti ile artık güvendesiniz. Periyodik bakımlar ya da arıza halleri dahilinde yapılan müdahalelerde, yan sanayi parça kullanımı ile kombinizin değerini düşürecek müdahalelere baş vurmak yerine, üretiminin her aşamasında, güçlü ARGE desteği ile sağlanan ileri teknoloji ile kombiniz için üretilmiş orijinal parça kullanmalısınız. servis desteği ile 1 yıl garantili orijinal parça kullanarak kombinizin değerinin yıllarca aynı kalmasını sağlayabilirsiniz.Kombi Servis Viessmann iletişim numarası 0850 840 9 212 dür.

Viessmann Servisleri En Ekonomik Çözümler Sunar

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren Viessmann Servisleri, yapmış oldukları tüm müdahalelerde hızlı ve ekonomik çözümlerle kullanıcının avantajını korumaktadır. Periyodik olarak kombi bakımı ve tamiratları, klima montajı, arızaları ve çözümleri, kalorifer kazanlarının bakımı ve işletmeye alınması gibi konularda, detaylı eğitimler alarak tüm müdahaleler için hazır hale gelen servis çalışanlarının yanı sıra, yeni geliştirilen ürünler konusunda bilgilendirmelerle güncel bilgilere sahip olan servis sorumluları olarak ihtiyaç dahilinde hızla müdahale ederek sorunların büyümeden önlenmesi konusunda yetkilendirilmişlerdir. Firmamız olarak işin ehli Yetkili Viessmann Servisi ile irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

Almış olduğumuz bu eğitim ve edindiğimiz tecrübeyi, sizin için en uygun hizmeti sunabilmek amacıyla yine sizin için kullanıyoruz. Tüm İstanbul geneline yayılmış hizmet kalitesiyle, en hızlı müdahale gerektiren durumlar dahil 7/24 hizmet veren bir servis arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Artık hızlı ve güvenilir servis hizmetini en hızlı uygun koşullarda almak için arayışa girmenize gerek kalmadı. İhtiyacınız olan tüm Hizmeti kredi kartı avantajı ile alabilme ayrıcalığı ile bu kış ayrıcalıklı olacaksınız. İhtiyacınız Viessmann servisi ise, size en uygun çözümü bizden bulabilirsiniz.